izvor: injuriesandsuspensions

Liverpool FC v Southampton

Liverpool FC: Jordan Henderson (21/1 m, kapiten, najverovatnije igra), Marko Grujic (2/0 m), Sadio Mane (19/9 f, prvi strelac, nacionalne obaveze), Adam Bogdan (0/0 g), Danny Ings (0/0 f)

Southampton: Steven Davis (17/0 m, najverovatnije igra), Virgil van Dijk (21/1 d, kapiten, pod znakom pitanja), Sofiane Boufal (11/1 m), Alex McCarthy (0/0 g), Charlie Austin (13/6 f, prvi strelac), Jake Hesketh (0/0 m), Matt Targett (4/0 d), Jeremy Pied (1/0 m)


SD Eibar v Atlético Madrid

SD Eibar: Escalante (15/1 m, suspendovan), Riesgo (14/0 prvi golman), Ramis (8/2 d), Arbilla (8/0 d), Luna (17/1 d), Kike (12/2 f)

Atlético Madrid: Oblak (15/0 prvi golman), Tiago (9/1 m), Fernández (3/0 m), Partey (4/0 m, nacionalne obaveze), Griezmann (18/8 f, prvi strelac)


AZ Alkmaar v SC Heerenveen

AZ Alkmaar: Ron Vlaar (12/0 d, captain)

SC Heerenveen: Joost van Aken (16/0 d, pod znakom pitanja), Stijn Schaars (14/1 m), Henk Veerman (13/3 f)


Celta de Vigo v Real Madrid

Celta de Vigo: Ruben (8/0 g), Beauvue (0/0 f)

Real Madrid: Carvajal (13/0 d), Varane (14/1 d), Marcelo (15/1 d), Pepe (8/1 d), Rodríguez (9/1 m), Modrić (11/1 m), Bale (11/5 f, drugi strelac ekipe)


Aris Salonica v Olympiakos Pireus

Aris Salonica: Djebbour (5/0 f)

Olympiakos Pireus: Leali (9/0 g), Ideye (16/12 f, prvi strelac), Fortounis (14/3 m), Marin (6/1 m)(svi bolesni), Da Costa (10/0 d), Romao (1/0 m)(obojica nacionalne obaveze), Botía (12/2 d), André Martins (14/1 m)


Vitória Setúbal v Sporting Braga

Vitória Setúbal: Fabio Pacheco (11/1 m, doubtful)

Sporting Braga: Velázquez (4/0 d), Djavan (6/0 d), André Pinto (10/2 d), Goiano (17/0 d), Mauro (9/0 m), Wilson Eduardo (18/6 f, prvi strelac), Koka (13/2 f, nacionalne obaveze)


FC Utrecht v SC Cambuur

FC Utrecht: Ramon Leeuwin (17/0 d), Mark van der Maarel (12/0 d), Sofyan Amrabat (19/0 m)(svi pod znakom pitanja), Robbin Ruiter (14/0 prvi golman), Edson Braafheid (2/0 d), Kevin Conboy (10/1 d), Rico Strieder (16/1 m)

SC Cambuur: Rondom Hemmen (8/0 d), Djavan Anderson (17/1 d)(both doubtful), Matthew Steenvoorden (11/0 d), Sander van de Streek (21/12 m, prvi strelac), Danny Bakker (20/5 m), Ricardo Kip (10/2 m), Raymond Gyasi (7/0 f)


AEL Limassol v Aris Limassol

AEL Limassol: Danilo Bueno (17/3 m), Babanco (7/0 m)(obojica pod znakom pitanja), Ch. Kyriakou (6/0 m, suspendovan), Mitrea (d, novi igrač), Lucas Souza (17/5 m, drugi strelac)

Aris Limassol: nema izostanaka


River Plate v Aldosivi

River Plate: Sebastián Driussi (14/10 f, prvi strelac), Lucas Alario (13/6 f, drugi strelac), Marcelo Larrondo (6/0 f), Ignacio Fernández (11/0 m), Leonardo Ponzio (11/0 m), Camilo Mayada (8/0 m), Gonzalo Martínez (12/2 m), Milton Casco (7/0 d), Jorge Moreira (13/0 d), Jonathan Maidana (9/0 d), Arturo Mina (11/1 d), Augusto Batalla (13/0 first goalkeeper)

Aldosivi: Federico León (7/0 d), Nahuel Yeri (7/0 m)


Westerlo v Anderlecht

Westerlo: Oto’o (0/0 d), Annys (12/2 m), De Ceulaer (8/1 f), Nikolic (f, novi igrač)

Anderlecht: Kara (17/1 d), Acheampang (17/2 f), Hanni (21/6 m, drugi strelac) (svi nacionalne obaveze), Kawaya (0/0 f), Roef (15/0 g, napustio klub)


Ümraniyespor v Bursaspor

(Trener Ümraniyespor će najverovatnije izvesti promešani sastav.)

Ümraniyespor: Ömer Sokullu (16/2 m), Emircan Altintas (12/6 m, prvi strelac)

Bursaspor: Harun Tekin (18/0 prvi golman), Aziz Behich (18/0 d), Erdem Özgenç (10/0 d), Tomáš Sivok (10/0 d), Serdar Kurtuluş (6/0 d), Emre Taşdemir (2/1 d), Furkan Özçal (0/0 m), Bilal Kısa (8/0 m), Şamil Çinaz (9/0 m), Merter Yüce (15/0 m), Cristóbal Jorquera  (16/4 m, treći strelac), Pablo Batalla (17/6 m, prvi strelac), Tomáš Necid (6/0 f), Joshua John (13/0 f), Deniz Yılmaz (12/2 f), Kubilay Kanatsızkuş (14/5 f, drugi strelac)