UCAM Murcia v Sevilla Atlético

UCAM Murcia: no absences

Sevilla Atlético: Ondoa (0/0 g, national selection), Borja Lasso (21/3 m), Carrascal (1/0 m), Gual (6/1 f), Fernández (4/1 f), Shved (0/0 f)


FC Metz v Olympique Marseille

FC Metz: Diagne (3/0 d), Cohade (20/0 m) (both suspended), Mandjeck (18/2 m, 2nd top scorer, national selection), Udol (0/0 d), Diallo (20/1 f, left the club), Selimovic (0/0 m), Thill (1/0 f), Mollet (15/0 m)

Olympique Marseille: Diarra (10/0 m), N’Jie (13/3 f, national selection), Hubocan (12/0 d), Diaby (2/0 m), Alessandrini (6/0 f, left the club), Kamara (0/0 d), Evra (1/0 d)


KSC Lokeren v Anderlecht

KSC Lokeren: Skulason (19/2 d, 2nd top scorer), Overmeire (21/0 m), De Sutter (20/3 f, top scorer), Ofkir (m, newcomer)

Anderlecht: Kara (17/1 d), Acheampang (17/2 f, national selection), Kawaya (0/0 f), Najar (6/0 m), Badji (10/0 m, left the club), Appiah (6/0 d, probably out)


FC Eindhoven v Almere City FC

FC Eindhoven: Rowell (6/0 m), De Silva (19/2 f)

Almere City FC: Braken (6/6 f, 2nd top scorer), Arica (19/6 f, 2nd top scorer)


Jong Ajax v RKC Waalwijk

Jong Ajax: Cerny (14/8 f, top scorer, doubtful), Dekker (11/3 f), Clement (17/4 f), Kluivert (5/2 m), de Ligt (14/1 m)

RKC Waalwijk: van Sonsbeek (4/0 f), Wormgoor (13/0 d), Mezghrani (18/0 m)


Hamburger SV v Bayer Leverkusen

Hamburger SV: Walace (0/0 m, doubtful), Sakai (18/1 d, suspended), Lasogga (13/0 f)

Bayer Leverkusen: Henrichs (16/0 m), Volland (9/0 f)(both doubtful), Dragovic (10/0 d), Bender (5/0 m, captain), Chicharito (17/6 f, top scorer)


Arminia Bielefeld v TSV 1860

Arminia Bielefeld: Lang (5/0 d), Prietl (13/1 m), Ulm (8/1 m)

TSV 1860: Zimmermann (13//0 first goalkeeper), Bülow (10/0 d), Sukalo (1/0 m), Karger (5/0 m), Neuhaus (4/0 m), Aigner (9/1 m), Matmour (13/0 m), Mugoša (10/0 f), Mölders (16/3 ), Simon (0/0 f), Victor Andrade (7/1 f)


Hellas Verona v Benevento Calcio

Hellas Verona: Cherubin (5/0 d), Valoti (14/3 m), Ganz (13/2 f)

Benevento Calcio: Del Pinto (17/0 m, suspended), De Falco (11/0 m), Jakimovski (10/1 m), Buzzegoli (20/2 m), Eramo (2/0 m), Puşcaş (11/2 f)


Paços de Ferreira v Vitória Guimarães

Paços de Ferreira: Baxinho (13/1 d, suspended), Ricardo (14/0 d), Ferreira (14/0 d), Vieira (9/1 d), Rodrigues (16/0 f), Cícero (9/0 f), Valente (16/3 f, 2nd top scorer, on loan from Vitória Guimarães)

Vitória Guimarães: Bruno Gaspar (17/0 d, suspended), Miranda (10/0 m)


ADO Den Haag v Vitesse Arnhem

ADO Den Haag: Dion Malone (0/0 d), Aaron Meijers (7/0 d), Kevin Jansen (11/1 m), Gervane Kastaneer (14/4 f, top scorer), Mike Havenaar (15/3 f, 2nd top scorer)

Vitesse Arnhem: Alexander Büttner (0/0 d)


FC Emmen v FC Volendam

FC Emmen: Krohne (22/7 f, 2nd top scorer), Mannes (14/1 m) (both left the club), Rozema (12/0 m), Gronsveld (0/0 d), Zeefuik (f, newcomer)

FC Volendam: Mertens (0/0 f)


MVV Maastricht v Achilles ’29

MVV Maastricht: Smylek (0/0 g), Magermans (0/0 m)

Achilles ’29: Amaarouk (m), Kortstam (d), Gounet (g) (all newcomers), Bokila (1/0 f), Gortemaker (5/0 d), van Steen (21/0 m, suspended), van de Beek (21/2 m, top scorer), van Riel (13/1 m), Boelens (12/0 d), Campman (1/0 f)


SC Cambuur v Helmond Sport

SC Cambuur: Steenvoorden (11/0 d), van de Streek (21/12 m, top scorer), Houtkoop (17/1 f), Boutzamar (2/0 m), Blackson (7/0 d)

Helmond Sport: Vicento (0/0 f), Hasani (8/0 f)


Amiens SC v Nîmes Olympique

Amiens SC:  Guy N’Gosso (10/0 m), Quentin Cornette (3/0 f), Georges Gope-Fenepej (8/0 f)

Nîmes Olympique: Gautier Gallon (14/0 first goalkeeper), Gaël Angoula (17/0 d), Anthony Marin (6/0 d), Florian Fabre (16/0 m), Gaëtan Paquiez (13/0 m), Slimane Sissoko (13/2 f)


Le Havre AC v Red Star FC93

Le Havre AC: Cedric Cambon (16/0 d, suspended), Samba Camara (2/0 d), Rafik Guitane (0/0 m), Sebastien Salles Lamonge (12/0 m), Mana Dembélé (11/0 f), Mathieu Duhamel (19/8 f, top scorer)

Red Star FC93: Pierrick Cros (17/0 first goalkeeper), Arnaud Balijon (0/0 g), Naby Sarr (17/2 d), Florian Makhedjouf (11/1 m), Issa Baradji (2/0 f)