Atlético Madrid v FC Barcelona

Atlético Madrid: Oblak (15/0 first goalkeeper), Giménez (7/0 d), Tiago (9/1 m), Fernández (3/0 m), Cerci (0/0 m), Partey (4/0 m, national selection)

FC Barcelona: Ter Stegen (18/0 first goalkeeper), Digne (10/0 d), Iniesta (9/0 m), Busquets (17/0 m)


AS Roma v AC Cesena

AS Roma: Florenzi (9/0 m), Salah (16/8 m, 2nd top scorer, national selection)

AC Cesena: Agazzi (17/0 first goalkeeper), Falasco (5/0 d), Capelli (6/0 d), Cascione (14/0 m), Dalmonte (8/1 f)


Burton Albion v Fulham FC

Burton Albion: John Brayford (21/0 d), Kyle McFadzean (20/1 d), Luke Varney (0/0 f)

Fulham FC: Neeskens Kebano (11/0 m, doubtful), Matt Smith (16/2 f, left the club)


AE Larisa v PAOK Salonica

AE Larisa: Ikaunieks (5/1 m), Dodo (9/1 f)

PAOK Salonica: Djalma (16/2 f), Pelkas (7/1 m), Pereyra (8/2 m), Amr Warda (m, newcomer, national selection)


AEK Athens v Levadiakos

AEK Athens: Rodrigo Galo (15/0 d, suspended), Aravidis (10/1 f), Chygrynskiy (7/0 d), Vranješ (4/0 d), Díaz (1/0 d), Hugo Almeida (12/3 f)

Levadiakos: Mantzios (16/2 f), Kaltsas (15/0 m), Karahalios (7/1 m), Ouon (18/1 d), Namaşco (16/0 first goalkeeper), Belghazouani (5/0 f), Karaboué (9/0 m)


Stoke City v Everton FC

Stoke City: Mame Biram Diouf (15/0 f), Wilfried Bony (10/2 f)(both doubtful), Ramadan Sobhi (7/1 f, national selection), Jonathan Walters (16/2 f), Geoff Cameron (7/0 d), Jack Butland (0/0 g), Stephen Ireland (0/0 m)

Everton FC: Idrissa Gueye (19/0 m), Dominic Calvert-Lewin (4/0 m), Matthew Pennington (0/0 d), Yannick Bolasie (13/1 m), Muhamed Bešić (0/0 d)


Les Herbiers VF v Guingamp

Les Herbiers VF: Germann (17/0 m, captain, suspended), Sanaia (1/0 d), Makalou (11/0 d), Cointard (0/0 g), Hery (7/0 m)

Guingamp: Ikoko (17/0 d), Angoua (7/0 d), Salin (1/0 g), Sorbon (21/1 d), Martins-Pereira (5/0 d), Didot (13/0 m), Privat (13/2 f)


Eupen v Zulte Waregem

Eupen: Cases (17/1 f), Timmermans (1/0 d), Kenne (1/0 d), Onyekuru (22/10 f, top scorer)

Zulte Waregem: Derijck (21/6 d, 2nd top scorer), Kaya (24/2 m)