PametnoKladjenje
Flash vesti
Liga Evrope 03/11/2016

Liga Evrope 03/11/2016

Kao što je poznati, Liga Evrope nije takmičenje koje komentarišemo, niti analiziramo. Razlog je više nego jasan, motivacija velikih klubova za ovo takmišenje je više nego upitna!?! Iz toga razloga ne želimo da dajemo analize ovih mečeva, ali smo sa druge strane se potrudili da vam obezbedimo dosta informacija koje mogu da vam pomognu prilikom izbora šta da odigrate za današnje mečeve Lige Evrope.

U članku činjenice dana možete naći pregršt informacija za današnje mečeve, konačne ishode, ukupan broj golova, duple šanse, prelaze poluvreme/kraj, kao i hendikep.

Pored dosta statističkih informacija, u sekciji H2H statistika možete videti kako su klubovi igrali u mejdusobnim duelima, u većini slučajeva su to utakmice koje nisu vezane za Ligu Evrope, ali evo jedne koja je vrlo interesantna.

Europe: Europa League – 03.11.2016 – 21:05
Panathinaikos – St. Liege – [1: 1.99] – [X: 3.40] – [2: 3.72]

20.10.2016 – St. Liege : Panathinaikos – (2:2)
05.08.2014 – Panathinaikos : St. Liege – (1:2)
30.07.2014 – St. Liege : Panathinaikos – (0:0)
18.03.2010 – St. Liege : Panathinaikos – (1:0)
11.03.2010 – Panathinaikos : St. Liege – (1:3)

Takodje, smo vam obezbedili i informacije o povredama i suspenzijama za današnje mečeve Lige Evrope:

izvor: injuriesandsuspensions

Sporting Braga v Konyaspor

Sporting Braga: Pinto (4/1 d), Ferreira (0/0 d)

Konyaspor: Vuković (6/2 d)

 

Fiorentina v Slovan Liberec

Fiorentina: Vecino (7/0 m, doubtful), Toledo (0/0 f)

Slovan Liberec: Latka (6/0 d), Sýkora (11/0 m), Ševčík (6/0 m), Karafiát (8/0 d)(all doubtful), Breite (10/2 m, suspended), Ekpai (2/0 m), Kubyškin (1/0 d)(both problems with visa), Pokorný (4/0 d)

 

Austria Wien v AS Roma

Austria Wien: Windbichler (5/0 d), De Paula (4/0 m), Almer (9/0 first goalkeeper)

AS Roma: Emerson (6/0 d), Manolas (11/1 d), Seck (0/0 d), Vermaelen (2/0 d), Mario Rui (0/0 d), Florenzi (9/0 m), Totti (6/2 f)

 

OGC Nice v RB Salzburg

OGC Nice: Hassen (0/0 g), Baysse (9/2 d, captain), Lloris (0/0 d), Le Marchand (0/0 d), Le Bihan (0/0 f)

RB Salzburg: Schwegler (1/0 d), Prevljak (0/0 f), Wanderson (9/1 f), Schlager (4/0 m)

 

AFC Ajax v Celta de Vigo

(Celta’s head coach Eduardo Berizzo will make some changes in his squad.)

AFC Ajax: Krul (0/0 g), Viergever (9/1 d), El Ghazi (7/0 f)

Celta de Vigo: Orellana (5/2 m), Beauvue (0/0 f)

 

Panathinaikos v Standard Liège

Panathinaikos: Zeca (5/0 m), Villafáñez (7/0 m), Wakaso (5/1 m)(all suspended), Samba (2/0 d), Nuno Reis (3/0 d), Hult (5/0 m), Ledesma (5/3 m, 2nd top scorer), Staikos (0/0 m), P. Vlachodimos (0/0 f)

Standard Liège: Andrade (8/0 d), Kosanović (0/0 d), Dompé (5/0 m), Dossevi (10/0 m), Legear (2/1 m)

 

Southampton v Inter Milano

Southampton: Reed (0/0 m), Hesketh (0/0 m), McCarthy (0/0 g), Long (7/0 f), Soares (7/0 d), Targett (4/0 d), Pied (1/0 m), Gardos (0/0 d)

Inter Milano: Brozović (4/0 m, suspended), Radu (0/0 g), Miangue (3/0 d), Felipe Melo (2/0 m), Kondogbia (5/0 m), Jovetić (3/0 f), Palacio (4/0 f)

 

Athletic Bilbao v Racing Genk

Athletic Bilbao: Iraizoz (6/0 first goalkeeper), San José (9/1 d), Saborit (3/0 d), Beñat (8/0 m), Aketxe (0/0 m)

Racing Genk: Uronen (8/0 d), Tshimanga (0/0 f), Vanzeir (1/0 f), Malinovskiy (0/0 m)

 

Fenerbahçe SK v Manchester United

Fenerbahçe SK: Van Der Wiel (6/0 d, doubtful), Zeybek (0/0 m), Tufan (6/2 m), Chahechouhe (2/1 m), Fernandao (2/0 f)

Manchester United: Martial (7/1 f), Jones (0/0 d)(both doubtful), Smalling (7/1 d), Carrick (1/0 m), Depay (4/0 f), Valencia (9/0 m), Bailly (9/0 d), Wilson (0/0 f)

 

Gabala FC v AS Saint-Étienne

Gabala FC: Baqali Dabo (7/7 f, top scorer)

AS Saint-Étienne: Pierre-Gabriel (4/0 d), Lemoine (5/0 m), Hamouma (6/2 m, 2nd top scorer)

 

Zorya Lugansk v Feyenoord

Zorya Lugansk: Tkachuk (2/1 d)

Feyenoord: Vermeer (0/0 g), Hahn (0/0 g), Vilhena (11/1 m, personal reasons), El Ahmadi (11/3 m)

 

FC Zürich v Steaua Bucuresti

FC Zürich: Brunner (12/0 d, doubtful), Brecher (0/0 g), Bangura (2/1 d), Sadiku (8/4 f, top scorer), Kleiber (0/0 m), Yapi-Yapo (7/0 m)

Steaua Bucuresti: Enache (11/0 m, suspended), O. Popescu (8/0 m), Filip (0/0 d), Tănase (8/3 m, 2nd top scorer)

 

APOEL FC v BSC Young Boys

APOEL FC: Merkis (4/1 d, doubtful)

BSC Young Boys: Vilotić (3/0 d), Sulejmani (9/2 m), Benito (0/0 d), Gerndt (1/0 f), Wüthrich (3/0 d)

 

Villarreal CF v Osmanlispor FK

(Villarreal head coach Fran Escribá will make some changes in his squad.)

Villarreal CF: Pato (6/1 f, doubtful), Soldado (0/0 f), Bonera (0/0 d), Jokic (0/0 d)

Osmanlispor FK: Lawal (1/0 m, doubtful), Güven (9/1 m, suspended), Karcemarskas (5/0 first goalkeeper), Altınay (2/0 d), Diabate (6/0 f), Bekdemir (0/0 m)

 

KAA Gent v Shakhtar Donetsk

KAA Gent: Kujovic (1/0 f), Matton (4/0 m), R. Schoofs (6/1 m), Davidzada (3/0 d), Soumah (0/0 d)

Shakhtar Donetsk: Azevedo (0/0 d), Shevchuk (0/0 d), Kobin (0/0 d), Kovalenko (10/2 m), Seleznyov (3/1 f)

Related Posts

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *