Caen – Nancy – odložena

Football / Fra. Ligue 1 / Kick off: 21 Jan 2017, 20:00

Caen nema novih povreda i igra dosta dobro u poslednje vreme, veliki klubovi nisu uspeli tako lako da ih pobede, a neki čak ni nisu uspeli da ih pobede.

Nancy danas neće moći da računa na tri najbolja igrača: Ait Bennasser(m15/3/1), N’Dy Assembé(d15/0/0) pod znakom pitanja, Pedretti(m16/1/2)

Naše mišljenje je da će Nancy imati jako teško gostovanje na ovom meču, a gotovo je izvesno da će Caen postići gol na ovom meču.

Huddersfield Town – Ipswich Town 2:0

Football / Eng . Championship / Kick off: 21 Jan 2017, 16:00

Ova sezona za goste je prilično loša, uspeli su da izgube u kupu od Linkolna 0:1 u 94 minutu, nalaze se 11 poena od plejofa i 10 poena od zone za ispadanje, pa je njihova motivacija vrlo dovedena u pitanje, ali i njih mentalno stanje posle poraza u 94 minutu.

danas se sastaju sa odmorenim Hadersfildom, koji je zabeležio 5 pobeda i jedan remi na poslednjih 6 utakmica. Taj niz im je prekinuo Šefild, ali su oni odlična domaća ekipa, pa… Mislimo da će domaćin biti vrlo motivisan na ovom meču i da hitno žele da se vrate na pobednički kolosek.

Ako se pogledaju poslednje utakmice gostiju, lako je zaključiti da su bodove uglavnom uzimali od protivnika koji su ispod njih.

Doncaster – Crewe 3:1

Eng. League Two / 21 Jan 2017, 16:00

Ovde prosto očekujemo pobdeu domaćina.

Vibonese Calcio – Foggia 1:3

Football / Ita. Serie C / Kick off: 21 Jan 2017, 16:30

Vibonese je na poslednjem mestu… Imaju velikih problema u ekipi, pa dosta igrača želi da ih napusti, ili su ih već napustili. Posledjnih 5 utakmica su izgubili a da nisu postigli niti jedan gol. Danas dočekuju ekipu koja je na poslednje 4 utakmice zabeležila 3 pobede. a deluje i da su prilično motivisani da se nađu u višem rangu sledeće sezone.

Eupen – Genk 0:1

Football / Belgium / Kick off: 21 Jan 2017, 20:30

Eupen na domaćem terenu nije uspeo da postigne gol na smao jednom meču, pa čak i protiv klubova iz gornjeg dela tabele, takođe na 90% mečeva je bilo 3+ kada su igrali kod kuće, a veliki broj je takođe završen GG.